Auto club Karlovo
ЗА ДА ВИЖДАТЕ ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА ТОЗИ ФОРУМ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ

Join the forum, it's quick and easy

Auto club Karlovo
ЗА ДА ВИЖДАТЕ ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА ТОЗИ ФОРУМ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ
Auto club Karlovo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

+3
2she
Христо_Сираков
val_mcrae
7 posters

Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by val_mcrae Сря Окт 07 2009, 14:29

Как ви се струва има ли къде човек да си обслужи или да си отремонтира някакъв проблем по колата в някой от местните сервизи? Дали невежеството е от ниското оборудване или от персонала? Аз лично преди години имах един проблем които беше породен от разсеяността на хората които работеха по колата ми.
След смяна на ангренажни ремъци, ролки и т.н. знаете тези консумативи, се оказа че в пространството на ангренажния ремък зад кутията има забравен камък от гедоре който скъса ремъка. Но пък собствениците на сервиза се оказа че държат на думата и на гаранцията си. Поразени бяха около 10-12 клапана които подмениха с нови. Всичко което бе отремонтирано и сменено беше за тяхна сметка и оправиха колата наистина добре. Не коментирам сервиза защото при нужда ходя все още там въпреки че доста хора ще се досетят кой е. Smile

Има ли подобни случки при вас или предпочитате да отидете до Пловдив за да отремонтирате проблема?
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 45
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by Христо_Сираков Чет Окт 08 2009, 11:22

аз знам кои е сервиза и съм доволен от него
също съм доволен и от сервиза Лазур които се намира срещу източния портал на ВМЗ но работят малко бавно защото имат много работа
Христо_Сираков
Христо_Сираков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 888
Join date : 05.10.2009
Age : 40
Местожителство : сопот

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by 2she Пон Окт 12 2009, 21:59

Много ме е старх да си остава колата в сервиз,откакто веднъж бяха забравили да ми затегнат болтовите на задните колела,колата ми в сервиз не влиза без мен.Има приказка,че като ти оправят жената и колата не се гледа affraid Ама аз съм на друго мнение.Много некъдърници има в тая държава и всички много "знаят" Shocked и като ти строшат колат ти викат "това не е от нас".Затова,сервиз? НЕ МЕРСИ (само в много краен случай) lol!
2she
2she
Admin
Admin

Брой мнения : 806
Join date : 04.10.2009
Age : 46
Местожителство : Карлово

https://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by slavy_ivanov Вто Окт 27 2009, 23:28

2she написа:Много ме е старх да си остава колата в сервиз,откакто веднъж бяха забравили да ми затегнат болтовите на задните колела,колата ми в сервиз не влиза без мен.Има приказка,че като ти оправят жената и колата не се гледа affraid Ама аз съм на друго мнение.Много некъдърници има в тая държава и всички много "знаят" Shocked и като ти строшат колат ти викат "това не е от нас".Затова,сервиз? НЕ МЕРСИ (само в много краен случай) lol!
твое мнение. аз като до скоро незнаех кое е двигателя под капака - как мислиш, дали не съм ходил по сервизи а? pale Пламен в Карлово работи доста по моя звяр, обаче той е по-бавен и от охлюв и много лъже!!! затова сега ходя в Сопот при едно младо момче - супер доволен съм, казва се Николай на центъра е Smile

slavy_ivanov
ентусиаст
ентусиаст

Брой мнения : 45
Join date : 27.10.2009
Age : 41
Местожителство : Варна / Сопот

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by val_mcrae Пет Ное 27 2009, 21:00

Препоръчайте ми сервиз и майстор който да ми направи реглаж на предницата след смяна на амортесьорите. Има там едни специфични ексцентрични болтове и малко се опасявам дали в района има някой който да нагласи нещата. Мисля че на този принцип са и фолксвагените.
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 45
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by koklev Пет Ное 27 2009, 23:16

всички коли които сме имали сме ги карали при ... джако (ако не се лъжа май така беше) това е зад сервиза който се намира срещу кръстовището за Пловдив... предполагам се сещо за кой сервиз говоря. Аз и баща ми лично сме доволни. Досега само той е могъл да нострои както трябва рена-та, навсякъде дръгате нищо немогат да направят. Чувал съм и хора които не са били доволни от реглажа, но хора много, мнения още повече.
koklev
koklev
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 438
Join date : 14.10.2009
Age : 36
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by vtmn Съб Ное 28 2009, 18:24

1. За реглаж на предницата ходя при ...(сега ще се смеете както правят повечето хора) "Стъмпито" бързо барат и според мен качествено.
2. .....А за останалите ремонтни дейности (които не знам как или немога да барам аз) ходя долу до Сълинито ...съдружника на Марин Царя - Дядо Пеньо Smile
vtmn
vtmn
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 253
Join date : 13.10.2009
Age : 35
Местожителство : Карлово

http://www.bmwpower-bg.net/

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by val_mcrae Съб Ное 28 2009, 23:23

[quote="vtmn"]1. За реглаж на предницата ходя при ...(сега ще се смеете както правят повечето хора) "Стъмпито" бързо барат и според мен качествено.
Днес ходих при него но се оказа че нямал в програмата Порше и няма как да ми направи реглажа. Smile Отидох при този " Джако", нали така беше, там пък него го нямаше и от там се запътих на сервиза след Карлово посока Сопот в ляво.
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 45
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by koklev Нед Ное 29 2009, 10:55

направиха ли я ? Smile
koklev
koklev
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 438
Join date : 14.10.2009
Age : 36
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by slavy_ivanov Пон Ное 30 2009, 10:25

vtmn написа:1. За реглаж на предницата ходя при ...(сега ще се смеете както правят повечето хора) "Стъмпито" бързо барат и според мен качествено.
2. .....А за останалите ремонтни дейности (които не знам как или немога да барам аз) ходя долу до Сълинито ...съдружника на Марин Царя - Дядо Пеньо Smile
тоа стъмпито тага регулира на вуйчо лъскавата лада, че изяде гумите за един сезон и човека остана силно разочарован от майсторите там. иначе аз също ходя при него и не съм имал такива проблеми!!!

slavy_ivanov
ентусиаст
ентусиаст

Брой мнения : 45
Join date : 27.10.2009
Age : 41
Местожителство : Варна / Сопот

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by val_mcrae Вто Дек 01 2009, 22:23

Днес успях да мина стенд на предницата след смяната на един тампон (селенова втулка), но не на сервиза м/у Карлово и Сопот а при Джаков. Останах доволен от работата само с един поглед разбраха защо е отворено едното колело. Smile Майсторите които ми качваха амортесьорите взели че на дясния завили на обратно болта Very Happy Но вече е супер! От утре по улиците само изгорели гуми lol!
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 45
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by koklev Сря Дек 02 2009, 11:23

радвам се, че съм помогнал cheers
koklev
koklev
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 438
Join date : 14.10.2009
Age : 36
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by Ivan Filipov Нед Апр 04 2010, 14:30

за реглаж на ходовата 4аст на колата аз сум доволен от стенд "стъмпи" и ходя само там пък за друди неизправности ходя в автосервиз "алпин"(при дои4ин) и съм доволен от рааботата им но все пак всеки сам избира при кои маистор да кара колата си Да поговорим за обслужването в местните автосервизи 85784
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Да поговорим за обслужването в местните автосервизи Empty Re: Да поговорим за обслужването в местните автосервизи

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите