Auto club Karlovo
ЗА ДА ВИЖДАТЕ ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА ТОЗИ ФОРУМ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ

Join the forum, it's quick and easy

Auto club Karlovo
ЗА ДА ВИЖДАТЕ ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА ТОЗИ ФОРУМ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ
Auto club Karlovo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

+10
verter
val_mcrae
ivan_nenchev
Даниел Туйков
ivan_301276
h_botev
Ivan Filipov
2she
vtmn
djdoko
14 posters

Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by djdoko Вто Дек 01 2009, 18:52

Здравейте,искам да пусна една тема за един продукт който най-случайно видях в една реклама,сатва въпрос за Fix It Pro.От рекламите виждам,че продукта се използва почти в цял свят и интересното е,че само в българия не е познат.Мисля ,че той би представлявал интерес за много колеги които имат проблем с драскотини по колата си.Ако някой е виждал този продукт в България или знае от къде може да се купи нека да пише.Ето и линк към рекламата-https://www.youtube.com/watch?v=0Ct6lWh6jKY
djdoko
djdoko
професионалист
професионалист

Брой мнения : 76
Join date : 05.10.2009

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by vtmn Вто Дек 01 2009, 19:22

Колега, намерих нещо -> http://www.plexyo.com/26-15718791-Oils_Fluids.html
vtmn
vtmn
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 253
Join date : 13.10.2009
Age : 35
Местожителство : Карлово

http://www.bmwpower-bg.net/

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty !

Писане by 2she Чет Дек 03 2009, 21:04

До колкото разбрах колегата имаше в предвид дали някой не е виждал това да се продава в BG.
2she
2she
Admin
Admin

Брой мнения : 806
Join date : 04.10.2009
Age : 46
Местожителство : Карлово

https://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by vtmn Съб Дек 05 2009, 01:06

vtmn
vtmn
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 253
Join date : 13.10.2009
Age : 35
Местожителство : Карлово

http://www.bmwpower-bg.net/

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Ivan Filipov Нед Апр 04 2010, 14:20

това е лошото 4е в БГ го няма този продукт а ако се пору4а не се знае какво ще ни доставят ако изобщо стане това ина4е мисля 4е това ще върши работа срещу драскотините по колите ни Препарат за корекция на драскотините по боята на колите 85784
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by vtmn Нед Апр 04 2010, 16:28

https://www.youtube.com/watch?v=sSqxrrkcO8E
https://www.youtube.com/watch?v=0Ct6lWh6jKY
Тези реклами ме карат да мисля, че ще е менте......
vtmn
vtmn
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 253
Join date : 13.10.2009
Age : 35
Местожителство : Карлово

http://www.bmwpower-bg.net/

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Ivan Filipov Пон Апр 05 2010, 14:28

и аз така мисля за това което видях но знае ли човек може и да деиства докъто не се види наживо че рекламите много лъжат Shocked
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by h_botev Сря Апр 07 2010, 00:32

Аз го търсих това Чудо още миналата година в Нет-а, но тогава нищо не намерих............явно и сега няма повече Инфо
h_botev
h_botev
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 228
Join date : 19.01.2010
Age : 48
Местожителство : Карлово

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by ivan_301276 Сря Май 12 2010, 23:28

Днес видях в реклама по Евроком има го в Телестар 59.90 лв ето и линк http://www.telestar.bg/product.php?id_product=83 , когато дават рекламата казват че ако се обади сега ти дават 2 броя за тези пари.
Ако някой го пробва да пише дали си струва.
ivan_301276
ivan_301276

Брой мнения : 4
Join date : 08.04.2010
Age : 47
Местожителство : sopot,plovdiv,bulgaria

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by ivan_301276 Пет Май 14 2010, 21:31

Ако някой реши може да си разделим по един
ivan_301276
ivan_301276

Брой мнения : 4
Join date : 08.04.2010
Age : 47
Местожителство : sopot,plovdiv,bulgaria

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by djdoko Вто Май 18 2010, 18:14

айде на някоя среща ще се разберем колко човека ще съберем пари и да си поръчме-твърдо съм решил да пробвам
djdoko
djdoko
професионалист
професионалист

Брой мнения : 76
Join date : 05.10.2009

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Даниел Туйков Вто Май 18 2010, 18:32

Това мисля, че е до 1 измиване и след това процедурата със разчертаването се повтаря !
Даниел Туйков
Даниел Туйков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1122
Join date : 07.01.2010
Age : 36
Местожителство : Карлово

http://www.autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Ivan Filipov Чет Май 27 2010, 14:10

Абе и аз така си мисля ама може да се пробва поне аз лично като си дойда мисля да взема и да ги пробвам пък ако решите да поръчвате имаите ме впредвит Smile
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by ivan_nenchev Сря Юни 23 2010, 20:11

според мен това е някакъв вид паста . пак и пастите по магазините рършат доста работа за драскотини пак това като сам го гл;едал е една плумка . за 60 лв бая качесвена паста може да се вземе и да свърши и по добра работа
ivan_nenchev
ivan_nenchev
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 20
Join date : 07.04.2010
Age : 35
Местожителство : Дъбене

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by val_mcrae Чет Юни 24 2010, 10:06

И аз много не вярвам на това, как може някакъв си фулмастер да попълни дупки в боята?!
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 45
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Ivan Filipov Нед Юли 11 2010, 23:54

Зависи,ако са по леки драскотините може и да има"ефект" но не се знае дали слет първото измиване на колата няма да се появят отново,но докъто не го видим наживо можем само да гадаем помага ли или не Smile
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by verter Съб Юли 24 2010, 09:07

Всичко е въпрос на ъгъла ,под който се пречупва светлината. Имам предвид, че ъгълът, при който се снимат рекламите е най-подходящия и затова резултатът е добър. Ако се наведеш малко или се промени светлината и се вижда къде какво е правено. Тези продукти са по-скоро за редови, масови потребители, на които обикновено драскотините не им правят никакво впечатление, т.е хора невживяващи се в колата и състоянието на боята. Мен лично ме дразни всяка деруга или проблем по боята. Нямам желание да замазвам нещата, а да ги оправя като хората.

Чисто информативно мога да дам линк, към фирма която успешно решава проблема с драскотините, Става въпрос за една английска технология, при която се боядисва не целия детайл, а само драскотината. Фирмата има представителство в София и даже аз лично съм се възползвал от услугите им веднъж и съм не само доволен, но и впечатлен.

Един ден някой ми беше направил една деруга на горната част на предния калник, Къса реска, около 3 см, но дълбока и отдолу се виждаше основата. По колата нямам абсолютно никакви фрапиращи драскотини и тази ми дойде много. Беше ме страх да боядисвам целия калник, защото съм си патил с бояджии, напасване на боята и качеството на работа като цяло. Доверих се на въпросната фирма без дори да съм получил някакви отзиви от други клиенти. Демек напред с главата, пък дано няма дъно. Ремонтът отне 4-5 часа и си взех колата с перфектна боя на калника.

Технологията представлява финна операция на надрасканото място. Работи се в радиус от 1см от проблема. Забърква се перфектно пасваща боя (това е в основата на успеха), след което с много малки и финни пистолети се пръска, Накрая се пастира и полира. Ами, сега не мога да покажа с точност, къде ми е била драскотината, защото наистина няма и следа от манипулацията.
Предполагам се досещате, че минуса на тази услуга е цената, но то винаги е така. Последно цените бяха следните: за коли до 5 години - 170лв на детайл, за над 5 години - 110лв. Ако случайно не успеят да напаснат боята или нещо друго се оплеска, ще ви боядисат целия детайл, за договорената сума. Получавате и гаранция от 2 години за работата.
На мен от каското ми дадоха 210лв по експертна оценка за драскотината, а аз я оправих за 170лв.

Ако имате интерес към фирмата, ще ви пусна линк към българския им сайт, за да не звучи като реклама.

Не си давайте парите за глупости. Този флумастер струва 70лв, ако се нелъжа. Какво от това, че ти дават два и ще ти стигнат до края на живота. По-добре е да си забъркате 50-100грама боя и да си купите супер финна четчица и да третирате драскотините. Доста по успешно решение, че и по евтино (15лв) и по-трайно. Аз така си оправям драскотините по ръбовете на вратите и следите от камъчета по предницата.

verter
професионалист
професионалист

Брой мнения : 98
Join date : 19.11.2009
Age : 47
Местожителство : София, Карлово

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by KeCeTo Пет Авг 20 2010, 02:36

по нашта кола е поправяно с нещо такова но се едно е мазано с лак за нокти Neutral става вапрос за фолмастера
KeCeTo
KeCeTo
ентусиаст
ентусиаст

Брой мнения : 38
Join date : 04.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сопот

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by valiouzana Пон Сеп 06 2010, 15:47

verter написа:Всичко е въпрос на ъгъла ,под който се пречупва светлината. Имам предвид, че ъгълът, при който се снимат рекламите е най-подходящия и затова резултатът е добър. Ако се наведеш малко или се промени светлината и се вижда къде какво е правено. Тези продукти са по-скоро за редови, масови потребители, на които обикновено драскотините не им правят никакво впечатление, т.е хора невживяващи се в колата и състоянието на боята. Мен лично ме дразни всяка деруга или проблем по боята. Нямам желание да замазвам нещата, а да ги оправя като хората.

Чисто информативно мога да дам линк, към фирма която успешно решава проблема с драскотините, Става въпрос за една английска технология, при която се боядисва не целия детайл, а само драскотината. Фирмата има представителство в София и даже аз лично съм се възползвал от услугите им веднъж и съм не само доволен, но и впечатлен.

Един ден някой ми беше направил една деруга на горната част на предния калник, Къса реска, около 3 см, но дълбока и отдолу се виждаше основата. По колата нямам абсолютно никакви фрапиращи драскотини и тази ми дойде много. Беше ме страх да боядисвам целия калник, защото съм си патил с бояджии, напасване на боята и качеството на работа като цяло. Доверих се на въпросната фирма без дори да съм получил някакви отзиви от други клиенти. Демек напред с главата, пък дано няма дъно. Ремонтът отне 4-5 часа и си взех колата с перфектна боя на калника.

Технологията представлява финна операция на надрасканото място. Работи се в радиус от 1см от проблема. Забърква се перфектно пасваща боя (това е в основата на успеха), след което с много малки и финни пистолети се пръска, Накрая се пастира и полира. Ами, сега не мога да покажа с точност, къде ми е била драскотината, защото наистина няма и следа от манипулацията.
Предполагам се досещате, че минуса на тази услуга е цената, но то винаги е така. Последно цените бяха следните: за коли до 5 години - 170лв на детайл, за над 5 години - 110лв. Ако случайно не успеят да напаснат боята или нещо друго се оплеска, ще ви боядисат целия детайл, за договорената сума. Получавате и гаранция от 2 години за работата.
На мен от каското ми дадоха 210лв по експертна оценка за драскотината, а аз я оправих за 170лв.

Ако имате интерес към фирмата, ще ви пусна линк към българския им сайт, за да не звучи като реклама.

Не си давайте парите за глупости. Този флумастер струва 70лв, ако се нелъжа. Какво от това, че ти дават два и ще ти стигнат до края на живота. По-добре е да си забъркате 50-100грама боя и да си купите супер финна четчица и да третирате драскотините. Доста по успешно решение, че и по евтино (15лв) и по-трайно. Аз така си оправям драскотините по ръбовете на вратите и следите от камъчета по предницата.

valiouzana

Брой мнения : 5
Join date : 06.09.2010
Местожителство : gabrovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by valiouzana Пон Сеп 06 2010, 15:49

тази цена на 1 дефект ли е или на целия калник и т.н.

valiouzana

Брой мнения : 5
Join date : 06.09.2010
Местожителство : gabrovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by djdoko Пон Сеп 06 2010, 16:30

djdoko
djdoko
професионалист
професионалист

Брой мнения : 76
Join date : 05.10.2009

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by crazy_moto Съб Сеп 11 2010, 18:47

crazy_moto
crazy_moto
начинаещ
начинаещ

Брой мнения : 29
Join date : 07.12.2009
Местожителство : sopot

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by kajo Пет Сеп 24 2010, 19:55

Тази "писалка" е пълен боклук.Не се лъжете да си я купувате. Имам я и я пробвах. Премахва само одраскано от клони и то да не е дълбоко. Просто няма смисъл. А и в много сайтове я има за многократно по-малка сума.
kajo
kajo

Брой мнения : 18
Join date : 24.09.2010
Age : 49
Местожителство : Karlovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Ivan Filipov Вто Ное 02 2010, 23:46

По-добре да се дадат 40 лева толкова струва цялостно пастиране на автомобила yes
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Препарат за корекция на драскотините по боята на колите Empty Re: Препарат за корекция на драскотините по боята на колите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите