Auto club Karlovo
ЗА ДА ВИЖДАТЕ ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА ТОЗИ ФОРУМ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ

Join the forum, it's quick and easy

Auto club Karlovo
ЗА ДА ВИЖДАТЕ ПЪЛНАТА ВЕРСИЯ НА ТОЗИ ФОРУМ ВИ Е НУЖНА РЕГИСТРАЦИЯ
Auto club Karlovo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

+17
iliqn_
HegeJl4o
gaddd
Mr.SpL
PingElov
chupek
h_botev
Ivan Filipov
GAG
SA4MATA
Христо_Сираков
2she
koklev
vtmn
djiksa
val_mcrae
Даниел Туйков
21 posters

Страница 8 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Даниел Туйков Нед Яну 29 2012, 19:40

До колкото знаете (или поне повечето от вас) имах проблем с парното и карах без такова налично и проблема се оказа, че до самата конзола централна няма + и днес проблема беше отстранен с едно + -че от запалка и о ЧУДО ! Shocked заработи !! cheers
Същината на проблема ще се отстранява по-напред в бъдещето най-вероятно.
Съда за течноста за чистачки също бе монтиран някак си около компресора та и вече чистачките ще мога да ползвам, друго друго ... зимните гуми почнаха да се поотъпкват и вече им поналичава, че са на БМВ общо взето сладка работа, тези дни най-вероятно ще отстраня и проблема с ел.джамовете, като отстраня 1-2 крушчици от някой друг бутон, но то ще е в името на доброто Very Happy
Също така мога да се похваля с "нова" оборудвана и обслужена глава с която смея да кажа, че колата се държи доста по-добре и по-стабилно.
За сега толкова за още..........в далечното бъдеще Wink Twisted Evil
Даниел Туйков
Даниел Туйков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1122
Join date : 07.01.2010
Age : 36
Местожителство : Карлово

http://www.autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Ivan Filipov Вто Фев 07 2012, 14:43

И аз да се похваля от доста време се каня да сменям жилото на саединителя че ми беше много твърт педала и неска наи накрая го смених педала стана мек като "памук" и вече е много по добре Very Happy
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Mr.SpL Вто Фев 14 2012, 13:09

Трябва само да се изтъркат и да се боядисат,за боя ще бъде бяло Smile
Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 1127o

Mr.SpL
Mr.SpL
професионалист
професионалист

Брой мнения : 97
Join date : 11.11.2009
Age : 31
Местожителство : Карлово/Сопот

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by chupek Съб Фев 18 2012, 21:33

Такаааа.... значи и аз да се разпиша в тоя форум , по добър повод.... От днес съм собственик на BMW e30 1.8, 115 к.с. sunny Също така и да изкажа благодарност на Даниел Туйков за оказаната помощ и за отделеното време Smile . Снимки още нямам , но за сметка на това обявата още е в Мобиле-то ,..... та ето я и нея...

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11326549494829868&f1=details
chupek
chupek
професионалист
професионалист

Брой мнения : 68
Join date : 15.03.2010
Age : 39
Местожителство : Iganovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by val_mcrae Съб Фев 18 2012, 21:43

Честито и много безаварийни километри и моменти с нея! Smile
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 44
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by 2she Съб Фев 18 2012, 21:52

Честито и от мен,още едно БМВ във форума Smile
2she
2she
Admin
Admin

Брой мнения : 806
Join date : 04.10.2009
Age : 46
Местожителство : Карлово

https://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by SammY Съб Фев 18 2012, 22:10

Браво колега много добре изглежда колицата Smile Да ти е честита и много да те радва ... т'ва е модела който носи най-много БМВ емоции Very Happy
SammY
SammY
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 121
Join date : 07.02.2010
Местожителство : Karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Даниел Туйков Съб Фев 18 2012, 22:17

Честита ти придобивка отново и от мен официално !
Аз лично смятам че колата е много добра въпреки, че има външни забележки.. двигател, ходова част, интериор просто няма за какво да се захванеш, а по купето каквото и да има виждам че имаш предостатъчно мерак и ще я направиш за образец !
Аз смея да кажа, че въпреки външните забележки колата си заслужава всяка една стотинка и ще се кара с кеф и ще се гледа с кеф ! Успехи ти желая с нея, много безаварийни километри (поне още толкова) и съвета ми е преди да почнеш да правиш по нея каквото и да е, да я покараш, за да си изградиш "модела", който ще те радва най-много и чак тогава да вливаш зверски пари в нея !
Говоря за промяна на визия от към цветове, подобрения и т.н. Wink

ПП. Надявам се, че вече когато и да ти звънна ако нямаш ангажименти ще си на линия да тренираме "контролирано поднасяне" наляво на дясно Wink

ПП. Мога да кажа спокойно че днес изживях повторно радостта ос покупката на моята е30-ка защото видях, че колегата е същия като мен и се радва на колата по същия начин и това адски много ме накефи, за което правя ЕВАЛА !
Даниел Туйков
Даниел Туйков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1122
Join date : 07.01.2010
Age : 36
Местожителство : Карлово

http://www.autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Христо_Сираков Съб Фев 18 2012, 22:27

честито и много да те радва
Христо_Сираков
Христо_Сираков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 888
Join date : 05.10.2009
Age : 40
Местожителство : сопот

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by val_mcrae Пон Фев 20 2012, 17:55

И аз да се похваля, днес след дълго умуване и дълго "прежалване" на парите си купих гедоре Smile ето го и него:

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Dsc00510
val_mcrae
val_mcrae
Admin
Admin

Брой мнения : 2309
Join date : 02.10.2009
Age : 44
Местожителство : Карлово

http://sites.google.com/site/autoclubkarlovo/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Христо_Сираков Пон Фев 20 2012, 18:32

каква е марката че не се чете
Христо_Сираков
Христо_Сираков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 888
Join date : 05.10.2009
Age : 40
Местожителство : сопот

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by chupek Пон Фев 20 2012, 19:08

Супер е, да ти е честито Smile
chupek
chupek
професионалист
професионалист

Брой мнения : 68
Join date : 15.03.2010
Age : 39
Местожителство : Iganovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by SammY Пон Фев 20 2012, 19:34

Честито и да не ти се налага да ползваш често Very Happy
SammY
SammY
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 121
Join date : 07.02.2010
Местожителство : Karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Ivan Filipov Пон Фев 20 2012, 19:41

Добро е и аз преди бая време има няма 2 години си взех бес изобщо да се замислям и да ти кажа върши много добра работа Very Happy
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Даниел Туйков Вто Фев 21 2012, 18:17

Ето при кой ще ходим да ни прави ремонтите !
Да ти е честито, гледам има бая чаркалък та вероятно ще ти върши супер работа сега остава да кажеш с каква сума се раздели и от къде го взе Wink

ПП. Марката е FAIRLINE
Даниел Туйков
Даниел Туйков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1122
Join date : 07.01.2010
Age : 36
Местожителство : Карлово

http://www.autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by gaddd Вто Фев 21 2012, 19:56

chupek написа:Такаааа.... значи и аз да се разпиша в тоя форум , по добър повод.... От днес съм собственик на BMW e30 1.8, 115 к.с. sunny Също така и да изкажа благодарност на Даниел Туйков за оказаната помощ и за отделеното време Smile . Снимки още нямам , но за сметка на това обявата още е в Мобиле-то ,..... та ето я и нея...

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11326549494829868&f1=details

Честито и от мен и да си я караш дълго и безавариино Smile
gaddd
gaddd
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 341
Join date : 04.08.2010
Age : 47
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by gaddd Вто Фев 21 2012, 19:58

val_mcrae написа:И аз да се похваля, днес след дълго умуване и дълго "прежалване" на парите си купих гедоре Smile ето го и него:

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Dsc00510

Честито да ти е Smile
gaddd
gaddd
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 341
Join date : 04.08.2010
Age : 47
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Ivan Filipov Вто Фев 21 2012, 22:43

Моята колица най после си има чисто нова кора под двигателя Very Happy Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 21022012607Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 21022012608Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 21022012609
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Даниел Туйков Вто Фев 21 2012, 23:10

Ехеее.. супер, доста добре изглежда, но на коя от двете колици ще я сложиш Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 85784
Даниел Туйков
Даниел Туйков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 1122
Join date : 07.01.2010
Age : 36
Местожителство : Карлово

http://www.autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Христо_Сираков Сря Фев 22 2012, 17:35

ейй това вчера го видях в Коректа и се чудих за каква кола е ако е 92 или 94лв(не помня) е тази
Христо_Сираков
Христо_Сираков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 888
Join date : 05.10.2009
Age : 40
Местожителство : сопот

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by PingElov Сря Фев 22 2012, 22:00

Честито на всички за новите придобивки!

И понеже няма "тема за оплаквания" - аз пък да се оплача. Днес моята колица с 10лв газ или 6.944 л. измина само 25 км - или разход от 27.77777 на сто извънградско каране.
При положение че до днес и нямаше нищо - замислям се какво ли са ми сипали аджеба на газстанцията.
PingElov
PingElov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 266
Join date : 11.12.2009
Местожителство : Sopot

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Христо_Сираков Сря Фев 22 2012, 22:16

PingElov написа:Честито на всички за новите придобивки!

И понеже няма "тема за оплаквания" - аз пък да се оплача. Днес моята колица с 10лв газ или 6.944 л. измина само 25 км - или разход от 27.77777 на сто извънградско каране.
При положение че до днес и нямаше нищо - замислям се какво ли са ми сипали аджеба на газстанцията.
има тема за оплаквания
https://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/t191-topic

колкото до разхода смени бензиностанцията
Христо_Сираков
Христо_Сираков
Модератор
Модератор

Брой мнения : 888
Join date : 05.10.2009
Age : 40
Местожителство : сопот

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by PingElov Чет Фев 23 2012, 00:20

Христо_Сираков написа:
PingElov написа:Честито на всички за новите придобивки!

И понеже няма "тема за оплаквания" - аз пък да се оплача. Днес моята колица с 10лв газ или 6.944 л. измина само 25 км - или разход от 27.77777 на сто извънградско каране.
При положение че до днес и нямаше нищо - замислям се какво ли са ми сипали аджеба на газстанцията.
има тема за оплаквания
https://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net/t191-topic

колкото до разхода смени бензиностанцията

Сори, нещо не съм довидял като хората за темата! Иначе бензиностанцията ще я сменя - но въпроса е че предишното сипване пак беше оттам и си мина километрите. Сега като изгоря сипаното ще си покаже от колата ли ми е или от фалшиво гориво
PingElov
PingElov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 266
Join date : 11.12.2009
Местожителство : Sopot

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by vtmn Чет Фев 23 2012, 07:25

...или си погледни мембраните на испарителя....да не са станали на 'камак' Wink и другата вероятност - някое буренце фитка и да изпуска....

п.п. Не си питал за акъл...но все пак да кажа... Smile и от опит ...днес му нямаше нищо на моя...а на другия ден 20лв. гас когато бе 1,10-1,15 стигна до Казанлък Smile
vtmn
vtmn
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 253
Join date : 13.10.2009
Age : 35
Местожителство : Карлово

http://www.bmwpower-bg.net/

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Ivan Filipov Чет Фев 23 2012, 12:47

Кората е за сивата Вектра на бялата не и трябва то лятото няма сняг и мизерии Very Happy а иначе цената и беше 100лева а ми я дадоха за 85лева.
Ivan Filipov
Ivan Filipov
Рейсър
Рейсър

Брой мнения : 415
Join date : 28.01.2010
Age : 37
Местожителство : karlovo

Върнете се в началото Go down

Тема за хвалби - "И тук да се похваля" - Page 8 Empty Re: Тема за хвалби - "И тук да се похваля"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите